O Mapexe

Jeden muž sa otočí k druhému a užasnuto hovorí: „Vážne som nečakal také precízne remeselné spracovanie.“

Túto možno až sentimentálne znejúcu vetu je vždy počuť keď skupina návštevníkov dokončí prehliadku továrne Mapex v čínskom meste Tianjin. Tu sa môžu na vlastné oči presvedčiť o tom, že bicie nástroje Mapex sú ručne vyrábané stovkami svojej práci oddaných zamestnancov, ktorí starostlivo vkladajú svoj talent a perfekcionalizmus do svojho remesla.

Všetky produkty Mapex sú ručne vyrobené a ručne zmontované špičkovými remeslníkmi v továrni, špeciálne postavenej na výrobu bicích nástrojov. Ľudia z USA, Európy, Taiwanu a Číny si získali reputáciu dizajnérov, výrobcov a konštruktérov bicích nástrojov tej najvyššej triedy. Mapex je jednou z mála firiem svojho druhu ktorá získala ISO9001 certifikát – svetový štandard pre excelentnú kvalitu výroby.

Stavba špičkových bicích sa od základov opiera o expertov vyberajúcich surovinu – drevo. Prvotriedne drevo ako javor, orech, breza a lipa sú starostlivo vybrané zo zdrojov z celého sveta a potom sú k skombinované skúseným odborníkom tak, aby každý hotový bubon Mapex produkoval bezchybný tón a rezonanciu.

Mapex ale neposkytuje len skvelý zvuk, bubny musia tiež dobre vyzerať. Na všetky lakované bicie je nanášaných osem ručne brúsených vrstiev vysoko lesklého laku. Povrchové úpravy sú odolné, jednoduché na údržbu a vaši kolegovia bubeníci Vám budú závidieť :-)

Výsledkom sú bicie, ktoré ak vezmete do štúdia alebo na koncert, tak Vám dodajú istotu, že Váš talent a štýl nebude len perfektne reprodukovaný, ale aj obohatený. A je jedno, či hráte pre dvadsať, alebo dvadsať tisíc ľudí. Budete na svoju sadu Mapex rovnako pyšní, ako tí, čo ju pre Vás vyrobili.

Akcie a zľavy